Bazy hybrydowe – fundament bezpiecznej stylizacji hybrydowej

Bazy hybrydowe – fundament bezpiecznej stylizacji hybrydowej

Artykuł sponsorowany.

Wykonując profesjonalny manicure hybrydowy, nie można zapomnieć o nałożeniu odpowiedniej bazy hybrydowej. Powinna być ona dopasowana zarówno do płytki, oczekiwanego efektu końcowego, jak i inklinacji klientki. Mimo że główna funkcja pozostaje taka sama, to bazy hybrydowe różnią się od siebie. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej temu produktowi.

Czym są bazy hybrydowe?

Nałożenie bazy hybrydowej jest bardzo ważnym krokiem podczas wykonywania manicure’u hybrydowego. Wykonuje się go po aplikacji primera (bezkwasowego lub kwasowego – zależy to od rodzaju płytki) i jego głównym zadaniem jest stworzenie podstaw pod stylizację, która będzie solidna i bezpieczna. Bez zastosowania odpowiedniej bazy hybrydowej stworzenie pięknych i trwałych paznokci hybrydowych jest niemożliwe!

Bazy hybrydowe – rodzaje i zastosowanie

Oferta Indigo Nails stanowi nie lada gratkę dla stylistek zajmujących się manicurem hybrydowym. Jest tutaj praktycznie wszystko – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/bazy-hybrydowe. Sprawdźmy zatem co znajduje się na półce o nazwie „Bazy hybrydowe Indigo Nails”!

Wybór produktów w sklepie Indigo jest bardzo szeroki. Wśród nich znajdziemy między innymi, takie bazy jak:

  • Liquid Base – idealny wybór pod bardzo cienkie stylizacje;
  • Ultra Strong Base – elastyczna, trwała i mocna baza, która podobnie jak Liquid Base sprawdzi się do cienkiego, naturalnego manicure’u;
  • Protein Base baza pozwalająca nadbudować krzywą C i przedłużyć paznokcie nawet do 5mm;
  • Mineral Base produkt 3 w 1 mogący służyć jako baza, kolor i top jednocześnie (idealny do przedłużania do 3mm);
  • Whitemin Base tak jak Mineral Base może pełnić 3 role (bazy, kolory i topu), pozwala przedłużyć paznokcie o 3mm, a ponadto doskonale sprawdza się jako podkład pod neony, pastele, ombre czy babyboomera;
  • Very Cool Base – produkt 2 w 1 (baza oraz kolor), którego chłodny odcień różu idealnie pasuje jako samodzielna stylizacja bądź podstawa pod babyboomera.

Szeroka gama baz hybrydowych Indigo pozwala na stworzenie solidnych fundamentów pod różne rodzaje stylizacji. Razem z nimi profesjonalna manicurzystka stworzy zarówno piękne ombre, zachwycającego babyboomera, spektakularne neony, jak i śliczne pastele. Wszystko jest kwestią wyobraźni i umiejętności!

adminst

Related Posts

Masaż twarzy

Masaż twarzy

Czym się różni akrylożel od żelu i akrylu?

Czym się różni akrylożel od żelu i akrylu?

Przegląd najlepszych spódnic i sukienek na lato

Przegląd najlepszych spódnic i sukienek na lato

Jak nosić japonki, żeby wyglądały stylowo?

Jak nosić japonki, żeby wyglądały stylowo?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.