Czym się różni akrylożel od żelu i akrylu?

Czym się różni akrylożel od żelu i akrylu?

W dzisiejszym wpisie wytłumaczymy czym charakteryzuje się akrylożel, żel i akryl i ułatwimy wybór idealnego produktu dla siebie.

Czym różni się akrylożel od żelu i akrylu?

Nowoczesne kosmetyki do nadbudowy i stylizacji paznokci mają różne formuły, by jeszcze łatwiej można je było dopasować do swoich potrzeb.
Akryl jest produktem o wysokiej trwałości i odporności na negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Umożliwia tworzenie nadbudowy zarówno na formie, jak i na tipsie. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymaga lampy do utwardzenia. Zasycha samoistnie, tworząc odporną warstwę, chroniącą także paznokieć. Polecany jest dla osób, które mają wprawę w modelowaniu i nakładaniu kosmetyku, gdyż wymaga zarówno precyzji, jak i zdecydowania, ze względu na zasychanie.

Żel swoją formułą jest nieco gęstszy niż zwykły lakier. Nakłada się go pędzelkiem na formę lub na tipsa, przedłużając w ten sposób paznokcie. Ze względu na swoją płynną konsystencję może być trudny w aplikacji, jednakże warto pamiętać, że można go kształtować do skutku, gdyż nie zasycha w czasie modelowania. Utwardza się go dopiero w lampie LED lub UV. Dzięki temu nawet bez wprawy, ale z cierpliwością, osiągniesz oczekiwany efekt.
O akrylożelu mówi się, że to produkt doskonały, powstały z połączenia najlepszych właściwości żelu i akrylu. Jest w tym sporo prawdy. Akrylożel ma gęstą formułę, umożliwiającą łatwą aplikację i modelowanie. Jednocześnie nie zasycha w czasie nakładania, a wymaga utwardzenia w lampie. Jest idealny dla osób rozpoczynających przygodę z przedłużaniem i stylizacją paznokci, ale także dla profesjonalistek, które doceniają jego właściwości.

Jaki produkt wybrać dla siebie?

Jeśli nie jesteś pewna, który z kosmetyków do przedłużania paznokci będzie idealny dla Ciebie, wybierz akrylożel. Dlaczego? To produkt niemal bez wad. Sprawdza się zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych stylistek. Jest łatwy w aplikacji, zapewnia elastyczną, mocną i trwałą nadbudowę. Nie obciąża nadmiernie paznokcia, chroniąc go jednocześnie przed pękaniem czy rozdwajaniem się.

Wybierz idealny kosmetyk dla siebie, by zyskać piękne dłonie, które staną się Twoją wizytówką.

adminst

Related Posts

Co oferuje nam hurtownia markowej odzieży?

Co oferuje nam hurtownia markowej odzieży?

Jakie klapki najlepiej pasują do letnich stylizacji?

Jakie klapki najlepiej pasują do letnich stylizacji?

Tkaniny dobrej jakości, czyli miły powrót do przeszłości

Tkaniny dobrej jakości, czyli miły powrót do przeszłości

Włoskie kosmetyki – co je wyróżnia?

Włoskie kosmetyki – co je wyróżnia?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.