Tatuaż na uchu – wszystko co musicie wiedzieć o tej niebanalnej ozdobie ciała

Tatuaż na uchu – wszystko co musicie wiedzieć o tej niebanalnej ozdobie ciała

Tatuaże są modne i rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić. Taka ozdoba ciała nie wydaje się już czymś specjalnie oryginalnym czy unikalnym, wszak naprawdę sporo osób decyduje się na przysłowiową dziarę. Jednocześnie coraz więcej osób nie wybiera takiej części ciała jak ręka czy noga na tatuaż, leczy wybiera ucho. A to oznacza, że czas dowiedzieć się więcej na temat tatuażu na uchu.

Grunt to jakość i precyzja

Uszy są dosyć małą częścią ciała i z tego też powodu nie ma możliwości wykonania na nich dużego tatuażu. Dlatego też już na samym początku musicie zdawać sobie sprawę, że tylko dobrze wykonana dziara sprawi, że zyskacie świetną ozdobę, a nie powód do wstydu. Nie można więc tutaj oszczędzać i należy od razu udać się do dobrego studia tatuażu, gdzie pracują najlepsi fachowcy, którzy posiadają wiedzę i realne umiejętności. Słynna zasada brzmi, że „skąpy dwa razy traci” i rzeczywiście jeżeli postawicie na taniego tatuażystę, to będziecie tego żałować. Ponadto trzeba też wiedzieć, że usuwanie dziary z ucha wcale nie jest łatwe, trzeba bowiem szczególnie uważać, aby nie doszło do uszkodzenia bębenków usznych. Naprawdę lepiej więcej zapłacić, a przy tym mieć pewność, że tatuaż będzie spełnianiem waszych marzeń, a nie kolejnym powodem do wstydu.

Czy tatuaż boli?

Wiecie już, że należy wybrać dobre studio tatuażu. Czas teraz poznać odpowiedź na pytanie, które zapewne Was bardzo nurtuje. A więc czy wykonanie tatuażu na uchu boli? Cóż, niestety tak i to bardzo. Ucho jest unerwione i z tego też powodu doznania nie będą przyjemne. Jednocześnie trzeba też wiedzieć, że ucho jest ukrwione całkiem solidnie i to także potęguje ból. Ale z drugiej strony można zyskać naprawdę świetną dekorację ciała, poprzez którą wyrazicie siebie i to co chcecie wyrazić czy też pokazać innym. Musimy też przypomnieć, że przed wizytą w studiu tatuażu nie możecie pić alkoholu, bo on rozrzedza krew i z tego też powodu tatuaż może dłużej się goić, a przy tym miejsce będzie bardziej krwawić i alkohol wcale Was nie znieczuli. Zapewne w Waszej głowie pojawia się jeszcze inne pytanie, które brzmi: czy wykonanie tatuażu w uchu jest niebezpieczne? Odpowiedź może być tylko jedna i brzmi w tym przypadku: „nie”. Oczywiście nie jest niebezpieczne, ale pod warunkiem, że wybierzecie się do profesjonalisty, a nie znajomego od znajomego, który dopiero uczy się tej jakże trudnej sztuki. Pamiętajcie, że zrobienie tatuażu w uchu wymaga wyjątkowej wiedzy i jeszcze większych umiejętności, a przy tym doświadczenia.

Tatuaże w uchu są modne

Jasne, że tatuaże w uchu są modne, ale mają też w sobie nieco egzotyki. Jedno jest pewne: nie są pospolite. Można poprzez taką dziarę wyrazić siebie, swoje przekonania, ale i filozofię życiową. Ale taki tatuaż może być też świetną dekoracją ciała, która przyciąga uwagę, a przy tym nie jest nachalna. To dobry sposób na pokazanie swojego „ja”. Pamiętajcie jeszcze, że na dziarę na uchu może pozwolić sobie każdy i dobrze się ona prezentuje, nawet, gdy macie kompleks odstających uszu. Możecie wybrać jedno ucho, ale możecie też wykonać tatuaże na drugim także. W każdym wydaniu będziecie prezentować się obłędnie. Tatuaż jest dobrą dekoracją i jeszcze lepszą alternatywą dla kolczyków. Swoją drogą może przedstawiać kształty, ale też litery czy nawet małe wzorki. Możecie również postawić na napisy czy ważne dla Was sentencje. Można powiedzieć, że ograniczeniem jest wyobraźnia, ale też miejsce, bo uszy jednak nie są za duże.

Jak dbać o taką dziarę?

Zasadniczo pielęgnacja nie różni się tutaj od pielęgnacji tatuaży, gdy znajdują się na innych częściach ciała. Należy unikać słońca przez dwa tygodnie i osłaniać uszy. Do tego zaleca się stosowanie dedykowanych kremów o delikatnej formule. Pamiętajcie, aby nie kąpać się w gorącej wodzie czy nie pływać w basenie. Oczywiście należy unikać sauny. Jako że ucho jest bardzo delikatne trzeba chronić je przed urazami mechanicznymi i najlepiej też nie spać na nim – co rzecz jasna może być bardzo ciężkie. Po kilku tygodniach wszystko zapewne świetnie się zagoi. Koniecznie słuchajcie też zaleceń tatuażysty i nie pijcie przez kilka tygodni alkoholu.

adminst

Related Posts

Co to jest oolong?

Co to jest oolong?

Paweł Makowski podbija TikToka. To wideo obejrzało już ponad milion osób

Paweł Makowski podbija TikToka. To wideo obejrzało już ponad milion osób

Co warto wiedzieć na temat smart home?

Co warto wiedzieć na temat smart home?

Produkty Arbiton – wykończ mieszkanie na najwyższym poziomie

Produkty Arbiton – wykończ mieszkanie na najwyższym poziomie

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.