Biżuteria srebrna z lapis lazuli – czy jest dla Ciebie?

Biżuteria srebrna z lapis lazuli – czy jest dla Ciebie?

Artykuł partnera.

Kiedyś mówiło się, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Obecnie panie są zainteresowane bardziej kamieniami naturalnymi, którym przypisuje się magiczne właściwości. Biżuteria srebrna z lapis lazuli cieszy się ogromną popularnością. Sprawdźmy, czy to dobry wybór również dla Ciebie!

​Komu pasuje srebro?

Srebrna biżuteria to jeden z najczęściej wybieranych dodatków. Równie popularne jest złoto. Wiele pań na przemian zakłada złote i srebrne łańcuszki. Jednak zazwyczaj tylko jeden kruszec pasuje do urody bardziej. Panie reprezentujące ciepły typ urody mają skórę o wyraźnie żółtym lub brzoskwiniowym zabarwieniu. To najczęściej blondynki lub szatynki o niebieskich, zielonych, bądź brązowych oczach. Jeśli chodzi o zimny typ urody, zaliczają się do nich osoby o popielatych lub platynowych włosach. Skóra ma tony oliwkowe lub różowe.

Złota biżuteria bardziej pasuje do ciepłego typu urody. Z kolei srebro jest lepsze dla osób o zimnym typie urody. Jeśli wciąż nie jesteś pewna, co będzie bardziej do Ciebie pasować, sprawdź kolor żył na nadgarstku. Niebieskie zabarwienie jest równoznaczne z zimnym typem, zaś zielone – z ciepłym.

​Biżuteria srebrna z lapis lazuli – magia naturalnych kamieni

Srebro najlepiej komponuje się z niebieskimi, granatowymi lub czerwonymi kamieniami. Nic więc dziwnego, że biżuteria srebrna z lapis lazuli cieszy się tak dużą popularnością. Lapis lazuli to niezwykły kamień o wyjątkowo nasyconym kolorze. Intensywna niebieska barwa miejscami łamana jest przez białe i szare plamki lub paski. Zobacz sama, jak prezentuje się biżuteria srebrna z lapis lazuli na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/Lapis-lazuli/65. Niektórzy nawet wierzą, że lapis lazuli ma magiczne właściwości. Uważa się, że to kamień sprzyjający pozytywnym relacjom, stojący na straży mądrości i prawdy. Lapis lazuli ma dar wzmacniania intuicji. Pozwala zachować w życiu harmonię, eliminuje negatywne emocje oraz zwiększa kreatywność i rozwija zdolności przywódcze. Jednak przede wszystkim kamień fenomenalnie prezentuje się w połączeniu ze srebrną biżuterią.

adminst

Related Posts

Co oferuje nam hurtownia markowej odzieży?

Co oferuje nam hurtownia markowej odzieży?

Jakie klapki najlepiej pasują do letnich stylizacji?

Jakie klapki najlepiej pasują do letnich stylizacji?

Tkaniny dobrej jakości, czyli miły powrót do przeszłości

Tkaniny dobrej jakości, czyli miły powrót do przeszłości

Włoskie kosmetyki – co je wyróżnia?

Włoskie kosmetyki – co je wyróżnia?

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.